Hakkımızda

Yükseliş Hastane Ekipmanları Ltd. Şti. 2005 yılında Ankara’da İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. İlk etapta; yoğun bakım karyolaları, elektrikli ve manüel karyolalar, hidrolik yükseklik ayarlı sedyeler, hasta taşıma sedyeleri, ameliyathane transfer sedyeleri, muayene masaları, hasta önü yemek masaları, komodinler, soyunma dolapları üretimi gerçekleştirmiştir. Yaptığı çalışmaların ardından firmamız 2006 yılında ISO 9001 ve ISO 13485 kalite yönetim belgelerini almaya hak kazanmıştır. 2010 yılında ise İvedik Organize Sanayi Bölgesinde şu anda da faaliyetlerini sürdürdüğü 2500 m2’lik kendi yerine taşınmıştır. 2012 yılında ürün gamına; Buharlı Sterilizatörünü, 2013 yılında H2O2 Gaz Plazma Sterilizatörünü ve 2015 yılında Yıkama ve Dezenfeksiyon Cihazını eklemiştir. 2014 yılından itibaren hem Üniversite-Sanayi işbirliklerine hem de Tübitak projelerine hız vermiş firmamız halen bir Tübitak projesini gerçekleştirmektedir. Firmamız Tıbbi Cihazlar Direktifinde CE1984 ve Basınçlı Ekipmanlar Direktifinde CE1783 sertifikalarına sahiptir.  Aynı zamanda ürünlerimiz, Alman akredite kuruluş HYGCEN firması tarafından yapılan testler sonucunda tip testinden sertifikalandırılmıştır. Yine HYGCEN firması tarafından TS EN 17665-1’e göre buharlı sterilizatörlerimize validasyon testleri uygulanmış ve başarı ile geçmiştir.
 

Firmamız aynı zamanda tıbbi cihaz sektörüne yönelik olarak diğer firmalara da, kalıp tasarımı ve üretimi hizmetleri de vermektedir. Firmamız, ürün tasarımından - satış sonrası teknik servisine kadar üretimin her aşamasında “Kalite Yönetimi” prensiplerine ve kurallarına sıkı sıkıya bağlı olarak;
Merkezi Sterilizasyon Üniteleri,
Buhar Sterilizatörleri,
H2O2 Gaz Plazma Sterilizatörleri,
Yıkama ve Dezenfeksiyon Cihazları,
Paketleme Sistemleri,
Sterilizasyon Sarf Malzemeleri,
Ameliyat Masaları,
Jinekolojik ve Ürolojik Doğum ve Muayene Masaları,
Yoğun bakım karyolaları,
Elektrikli ve manüel karyolalar,
Hidrolik yükseklik ayarlı sedyeler,
Hasta taşıma sedyeleri,
Ameliyathane transfer sedyeleri,
Kan Alma Koltuğu,

Kalite Politikamız

Firmamız kaliteli üretim politikasını kendisine prensip edinmiştir. Kaliteli ve uzun ömürlü mal ve hizmet üretmek, üretimi geniş teknik servis ağı ile desteklemek ve siz kullanıcılar ulaştırmak ilkemizdir.Teknolojik makine parkı ve geniş kadromuz ile malzeme girişinden başlayarak, projelendirme ar-ge, tasarım, üretim, kalite kontrol ile imalat yapılan ürünlerde kalite üst seviyede tutulmaktadır.Teknik servis personelimiz, çıkabilecek problemlere en kısa zamanda müdahale etmektedir.Teknik kadromuz, teknik bilgi ve kapasitelerini sürekli artırmakta ve geliştirmektedir.Şirketimiz teknik ve idari kadrosu ile siz müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.En kaliteli, en modern ve en ekonomik ürünleri sunmak amacıyla; teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte, yeni ürün geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir.Her zaman önerilerinize açık olduğumuzu bildirir, saygılar sunarız.

Copyrights ©2015: Yükseliş Online - Analitik yazılım